Montované haly ocelové haly

  • dlouhá životnost bez koroze
  • bezúdržbové provedení
  • vysoká pohledová úroveň
  • rychlá montáž

Montované ocelové haly se dají využít jako výrobní prostory, skladové prostory, dílny, jízdárny. Využití je možné ve všech oblastech průmyslu i zemědělství.

Možnosti využití montovaných ocelových objektů jsou široké. Základem každé haly je ocelová konstrukce. Plášť haly může být jak zateplený, tak nezateplený.

Návrh konstrukce a typu opláštění se provádí s ohledem na provozní účel objektu.

Systém umožňuje stavět rozměry dle přání zákazníka. Haly je možné stavět jak opláštěné celkově, tak z části. Objekty lze přistavovat k již stávajícím stavbám. Haly lze stavět i jako vícelodní a lze je kombinovat i se zděnou stavbou.

V sekci Ceníky montovaných hal je kalkulačka, kde po zadání rozměrů montované haly znáte ihned její cenu. Pokud je potřeba složitější výpočet v sekci Montované haly ceník - je připraven k vyplnění jednoduchý dotazník.

Do tří dnů Vám bude zaslána kalkulace s rozpisem jednotlivých položek dle Vašich požadavků.

Montované haly lze osadit širokou škálou doplňků: vrata sekční výklopná dvoukřídlá, umístěná jak z boků, tak ze štítů. Vstupní dveře ocelové, plastové, umístěné ve vratech i ve stěnách. Prosvětlení ve střeše i ve stěnách, plastová okna, ocelová okna. Halu můžeme postavit i bez doplňků a zákazník si může osadit vrata či jiné doplňky dle vlastního uvážení.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových hal. Při výrobě a montáži montovaných ocelových hal dosahujeme vysoké efektivity s použitím moderních a výkonných výrobních a dopravních zařízení a pečlivou dílenskou přípravou výroby, včetně postupu montáže.

Tím je docílena pro zákazníka:

  • velmi příznivá cena
  • krátké dodací lhůty
  • pružná reakce na zvláštní přání zákazníka